• Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
  • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
  • Zdarma welcome drink na osobu
  • Změny v rezervaci zdarma
odeslat
Dárkové poukazy
Speciální nabídky
Rezervujte
Rezervace ubytování
  • Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
  • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
  • Zdarma welcome drink na osobu
  • Změny v rezervaci zdarma
odeslat
Garance nejlepší ceny - získejte 5% slevu.   Klikněte ZDE
Nemecsas10.03.2020
review_rate

S manželkou jsme zde byli již podruhé na týdením pobytu s 10-ti procedurami.
Prvně jsme zde byli vloni v listopadu 2016. Od tohoto loňského pobytu provedlo
vedení hotelu další kroky, směřující k maximální spokojenosti hostů. Veškerý personál velmi vstřícný a ochotný. Pokoj třídy Superior prostorný a čistý, denní úklid pokojů a koupelny samozřejmostí.
Procedury(po konzultaci s lékařem) přímo v hotelu, s polopenzí formou bufetu naprostá spokojenost.
V další nabídce je využití hotelové sauny pro dva, nebo zdarma na 2 hodiny denně návštěva městského bazénu s výřivkami a tobogánem. Parkování přímo u hotelu zdarma.
Pobyt v tomto hotelu mohu všem doporučit

Pavel K25.09.2020
review_rate

Byli jsme s rodinou o víkendu v hotelu Děvín v Mariánských lázních. Velmi nás překvapilo velké a prostorné parkoviště, které se nachází přímo u hotelu. Zaměstnanci na recepci se nás rychle ujali a díky jejich pomoci jsme byli ubytováni během deseti minut. Protože jsme byli po cestě velmi hladoví, s povděkem jsme přijali jejich doporučení na blízkou restauraci Medite. I tam se nám velice líbilo a všem návštěvu restaurace vřele doporučujeme. Samotný pokoj, kde jsme se ubytovali, byl dostatečně prostorný, čistý a dokonce měl k dispozici balkón s překrásným výhledem na město. V sobotu jsme dokonce obdrželi vstup do bazénu s 50% slevou, čehož jsme s chutí využili. Mimochodem, v areálu bazénu je k dispozici i několik výřivek. Super! Zkrátku, shrnu-li náž pobyt v hotelu, musím konstatovat, že jsme byli nadmíru spokojeni, a to jak s personálem hotelu, tak i s úklidem a dalšími službami. Všem doporučujeme!

Silhve15.06.2020
review_rate

Týdenní pobyt s 15 léčebnými procedurami za velice příznivou cenu. Mohu si vše jen chválit. Všichni byli velice milí a vstřícní. Hotel je na moc pěkném místě v blízkosti historického centra, je tichý a opravdu se zde dbá na čistotu. V ceně pobytu byla konzultace s lékařem a patnáct léčebných procedur. Sestry byly velice a milé vstřícné. Pro mě to byl týden v ráji.

Renato V01.08.2019
review_rate
Mohu jenom chválit.Personál ochotný,strava výborná,vrchní sestra velmi milá a vstřícná.Opravdu velice dobré. Hotel tichý a obsluha v restauraci ochotná a příjemná. Pokoje čisté,satelitní televize,denně uklizeno Děkujeme