• Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
 • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
 • Zdarma welcome drink na osobu
 • Změny v rezervaci zdarma
odeslat
Speciální nabídky
Rezervujte
Rezervace ubytování
 • Garance nejlepší ceny – nejnižší garantovaná cena při rezervaci pouze z našich webových stránek
 • Zdarma upgrade na vyšší typ pokoje (dle dostupnosti hotelu)
 • Zdarma welcome drink na osobu
 • Změny v rezervaci zdarma
odeslat
Garance nejlepší ceny - získejte 5% slevu.   Klikněte ZDE
0

Spa Hotel Děvín

Aktuální informace:  Od 17.05. je hotel  Spa Děvín opět v provozu! Připravili jsme pro Vás širokou nabídku pobytových balíčků a můžeme vám nabídnout i postcovidové pobyty.

Podmínky pro ubytování:  Turisté min. 14/22 dnů po prvním očkování mohou přicestovat bez testů a karantény, na ostatní se vztahuje povinnost testu před a po příjezdu. Host, který bude v našem hotelu ubytovaný, nemá klinické příznaky onemocnění Covid-19 a prokáže že, a) absolvoval nejdéle 72 h přede dnem nástupu POC test (antigenní  test) na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, a následně s frekvencí minimálně jednou za 7 dní absolvuje preventivní vyšetření prostřednictvím antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PSR testu, b) absolvoval nejdéle 72 h přede dnem nástupu RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARSCoV-2 s negativním výsledkem a následně s frekvencí minimálně jednou za 7 dní absolvuje preventivní vyšetření prostřednictvím antigenního testu nebo RT-PCR testu, c) nebo který prodělal laboratorně potvrzené onemocnění Covid-19, a uplynula u něj doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní. d) kterému byl vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 a od aplikace první očkovací dávky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen "SPC"), uplynulo nejméně 14 dní , nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo 14 dní.

 Kompletní přehled  balíčků naleznete na našich webových stránkách v sekci "speciální nabídky". Stačí si jen vybrat. Náš tip pro Vás - "Regenerace po Covid 19" . Více na https://www.spahoteldevin.cz/cz/specialni-nabidky/

Široký výběr služeb včetně lázeňské léčby pod jednou střechou. Hotel se nachází v klidném prostředí lesoparku s velmi dobrou dostupností do centra města a ke všem významným místům a turistickým atrakcím. Velikost hotelu umožňuje osobní přístup personálu a vytváří příjemnou rodinnou atmosféru. Jedinečný zážitek z pobytu dotváří okolní upravené parky, překrásná architektura města a světoznámé Mariánskolázeňské prameny s léčivými účinky.

Speciální nabídky


Využijte některý z našich Post Covid pobytů, např.
nabízíme  nový balíček "Regenerace po Covid 19", Post Covid Program "Komplexní lázeňská kúra

+ Post Covid program "Senior 60 +"

Post Covid Pobyty jsou od 7 nocí

 • Hit měsíce
  POST Covid Program "Komplexní lázeňská kúra"
  POST Covid Program zaměření na prevenci, regeneraci a obnovu vitality
 • Hit měsíce
  Post Covid Program
  Post Covidový program zaměřený na regeneraci po prodělané nemoci. Post Covid Program možný pouze od 7 nocí
 • Hit měsíce
  Regenerace po Covid 19 - Novinka v nabídce léčebných pobytů
  Nabízíme Vám „Regenerační pobyt“ po nemoci Covid 19 garantovaný lékařem.

Kontakt